Prostředí

Objevte krásy české přírody v kombinaci se skvělými sjezdovkami. Pro lyžařský výcvik si nemůžete vybrat lepší místo, než je křizovatka Pece pod Sněžkou a Špindlerova Mlýna. Užijte si několik dní plných fyzické aktivity, výborné atmosféry a čerstvého vzduchu ve vyhlášené turistické oblasti.

Každý den vyrazíte na některou z vybraných sjezdovek. I při celodenní aktivitě budete moci vždy objevovat něco nového. A na závěr dne se uchýlíte do pohodlného rodinného penzionu s domácí kuchyní.

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Jedno z nejvýznamnějších turistických center u nás. Přestože město samotné má jen něco přes 600 obyvatel, po celý rok se zde nachází množství turistů, kteří si užívají různorodých celoročních možností trávení času. Samozřejmostí jsou naprosto dokonalé podmínky pro lyžařský výcvik.

Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka a Studniční hora. Z místní osady Růžový Důl vede dvousedačková dvouúseková lanovka na Sněžku.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Krkonošské turistické centrum oplývající krásnou přírodou a nezaměnitelnou atmosférou. Má 1400 obyvatel a rozlohu 7690,91 ha. Dominantou je Luční hora – druhá nejvyšší hora u nás.

Špindlerův Mlýn je ze všech turistických lákadel zaměřen nejvíce na zimní sporty. Je to pochopitelné, jelikož v okolí města se nachází skvělé sjezdovky a horské prostředí. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého druhu obtížnosti jsou v celkové délce 25 km.

Lyžařský výcvik v oblasti Pece pod Sněžkou a Špindlerova Mlýna

Hledáte to pravé místo pro několikadenní pobyt na horách? Objednejte si pobyt v rodinném penzionu Duha. Strávíte lyžařský výcvik v dokonalém prostředí nejlepších zimních center u nás.

Navštívit penzion

Kontaktujte nás: